Šansonový recitál Zlatky Bartoškové


18.1.2019 | 19:00 | Kulturní sál lázní

Zlatka BartoškováLázně Bělohrad a.s. pořádají a srdečně vás zvou na koncert Zlatky Bartoškové. Zlatka Bartošková zpívá výhradně vlastní repertoár a píší pro ni současní čeští textaři, básníci a skladatelé.

 

 

V současnosti se věnuje zejména šansonu a každý měsíc koncertuje v Činoherní kavárně Činoherního klubu Praha, hostuje v Malostranské besedě.

Více na: www.zlatkabartoskova.cz

Vstupné 100 Kč.

ZLATKA BARTOŠKOVÁ

zpívá výhradně vlastní repertoár a píší pro ni současní čeští textaři, básnící a skladatelé, jako například Pavel Cmíral, Jakub Zahradník, Ondřej Suchý, Jarmila Hannah Čermáková, Petr Ožana, nebo Jiří Toufar.
V současnosti se věnuje zejména šansonu a každý měsíc koncertuje v Činoherní kavárně Činoherního klubu Praha, hostuje v Malostranské besedě.

Vystupuje s recitálem KUŘÁRNA V BLÁZINCI za doprovodu pianisty Jiřího Toufara, houslistky Zuzany Grosmanové a kytaristy Petra Čermáka, v programu ŽIVOT JE ŠANSON, s podtitulem večer šansonů a povídání o životě a lásce k profesi, který pravidelně uvádí v Činoherní kavárně v Praze, spojuje šansony s rozhovory s osobnostmi nejrůznějších profesí, kterými například byli fotograf Robert Vano, herec a muzikant Jan Jiráň, herečka Lilian Malkina, jaderná fyzička Dana Drábová, neurochirurg Vladimír Beneš nebo režisérka Olga Sommerová.

V Kavárně U Stromečku na pražské Zbraslavi nedávno začala uvádět pravidelné komorní hudební večery, ve kterých představuje nejen svoji tvorbu, ale nabízí zbraslavskému publiku širokou paletu hudebních žánrů a stylů. Hosty v kavárně doposud byli například kytarista a písničkář Jan Matěj Rak, zpěvačka a skladatelka Zuzana Dumková, kytarista Petr Kadlček, nebo klavíristka a skladatelka Hana Robinson

V září 2017 pokřtila v Malostranské besedě svoji pátou desku Kuřárna v blázinci, která je věnována moravskému básníkovi Josefu Řičánkovi.

CD:

  • 2012 Blues poslední naděje
  • 2013 Živá
  • 2014 Dáma s cigaretou
  • 2015 Bílej kavalír
  • 2017 Kuřárna v blázinci

 Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad