Domácí štěstí - divadelní hra


5.7.2020 | 20:30 | Zámecký park Lázně Bělohrad

Domácí štěstíDivadelní hra Domácí štěstí otevírá sezónu letošního kulturního léta v Lázních Bělohradě. Zveme vás na ni v neděli 5. 7. od 20:30 hodin do bělohradského zámeckého parku.

 

 

 

Vstupné 100 Kč.

Manželství Diany a Huga je v krizi. Ona - marketingová ředitelka, on - umělec na volné noze. O veškerý chod domácnosti se stará on, ona vydělává. A nefunguje to.

Do jejich domácnosti vtrhne hospodyně Vilemína Gruntorádová, z agentury Domácí štěstí.

Okamžitě vycítí, že v tomto manželství není něco v pořádku a ujme se, proti vůli všech, udělat vítr i v jejich vztahu. Dozvíme se, jak řešily krize v kuchyni a loži naše babičky. Jak dosáhnout slasti v oblasti lásky a jak tuto slast vyžadovat.

Dozvíme se, že normální mužský chce, aby jeho žena stále stála za hřích a také to, že „politici žádné manželské štěstí nemají." A že dá-li že Pánbůh zdraví, i hříchy budou.Takových a dalších, léta prověřených pravd, se dozvíme desítky.Vilemína Gruntorádová si ví rady v každé situaci až je někdy na zabití.

Komedie Jiřího Justa nakonec přinese nečekaný zvrat. Dejte si pozor, koho si pozvete do baráku.

V hlavní roli hospodyně Vilemíny Gruntorádové exceluje herečka a malířka Iva Hüttnerová. Má za sebou množství výstav i filmových a divadelních rolí. V poslední době jste ji vídali coby paní Lepařovou v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

V roli manažerky a manželky Michaela Dolinová. V jaké roli se cítí líp? Herečka a moderátorka. Hraje v divadle Semafor, Metro a Broadway. Hrála v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Působila v TV Nova a TV Barrandov.

Jako hudebník v domácnosti se představí David Suchařípa herec, kterého známe z mnoha televizních inscenací i seriálů. Působí v Divadle Semafor, Kalich a Palace.

Režii má Ondřej Kepka

 

 

 

 

 


  |   zpět


Město Kultura a sport Úřad Menu město kultura a sport úřad město kultura a sport úřad
česky  english  german

pokročilé vyhledávání 
Lázně Bělohrad